top of page

NãPLAVKA

Listopad 2023

Projektivní krajiny

Vystavené obrazy

Händel 2023
100 x 120 cm

Cenote 2023
100 x 120 cm

Nala.jpeg

Nala 2023
100 x 120 cm

Timeless

Krajina

Obrazy krajiny jsou nám tak niterně známé a důvěrné, že k nim nepotřebujeme žádné vysvětlující komentáře. Přesto se pokusím přidat malý vhled do mojí práce. Krajiny které maluji, mají jedno společné. Je to schopnost přenést diváka do světa, který mu i přes svou neurčitost, není neznámý. Tento přenos se obejde bez velké návodnosti.. Existují zde sice určitá vodítka, ale detailní prvky pro popis krajiny tu chybí. Nejsou potřeba.

Land
Ark

Krajinu si při pohledu na obraz složíme uvnitř naší mysli. A stejně tak, jako je každý obraz unikátní, jsou i naše mysli velmi rozdílné. Přesto mají společnou zkušenost s obrazem krajiny. Při pohledu na stejný obraz, nás ale budou oslovovat také naše osobní vnitřní asociace. Dostáváme prostřednictvím obrazů možnost, nahlédnout do naší vlastní vnitřní krajiny. Tím se stáváme všichni nejen pozorovatelem, ale i spolutvůrcem vytvářeného zážitku. Procházíme se vnitřní krajinou naší existence.

Ať je Vám Vaše krajina vždy blízká

Ještě jednou děkuji za Váš zájem a budu se těšit na osobní setkání na některé z příštích výstav, nebo přímo v ateliéru.

01

Materiály a technika malby

Obrazy jsou tvořené pomocí kvalitních akrylových barev se zaručenou stálostí proti vyblednutí. Jako podklad slouží 100 % lněné plátno s vysokou gramáží, napnuté na dřevěném rámu. Na závěr je každý obraz ještě opatřen bezbarvým ochranným krycím lakem.

02

Rozměry a ceny obrazů

Vystavené obrazy mají rozměr 100 x 120 cm.

Cena za jeden obraz je 25 000 Kč.

03

Koupě obrazů

Obraz si můžete zamluvit, nebo rovnou zakoupit a po skončení výstavy ihned odnést. Platbu je možné provést v hotovosti nebo převodem na účet pomocí QR kódu, který Vám vygeneruji. Obraz Vám předám osobně na místě, nebo dopravím v rámci Hradce Králové.

V případě zájmu o zakoupení nebo rezervaci obrazu mi prosím zavolejte a domluvíme se na podrobnostech. Je možné si také domluvit prohlídku dalších obrazů přímo v ateliéru.

 

Tel.: +420 774 390 358

bottom of page